Henkilöstö – Salo

Tuomas Virtanen

Isännöintiliiketoiminnan johtaja
Puhelin 044 770 1358  tuomas.virtanen@op.fi

Timo Elonen

Senior Advisor AIT, ITS
Puhelin 040 664 6641 timo.elonen@op.fi

Katri Lagus

Isännöitsijä ITS
Puhelin 040 6652944 katri.lagus@op.fi

Petri Mattila

Isännöitsijä ITS
Puhelin 040 352 7488 petri.mattila@op.fi

Jarno Koskinen

Isännöitsijä IAT
Puhelin 040 630 5500 jarno.koskinen@op.fi

Petri Riihiaho

Isännöitsijä ITS
Puhelin 050 467 7846 petri.riihiaho@op.fi

Sanna Sinervä

Isännöitsijä IAT
Puhelin 050 479 9780 sanna.sinerva@op.fi

Karoliina Hildén

Isännöitsijä
Puhelin 050 522 9997 karoliina.s.hilden@op.fi

Leena Kettunen

Taloushallintotiimin esimies KPT 2
Puhelin 010 256 1143 leena.kettunen@op.fi

Mervi Hakkarainen

Kiinteistösihteeri KPT 1
Puhelin 010 256 1160 mervi.hakkarainen@op.fi

Jari Lehtonen

Vuokratalopuolen isännöitsijä IAT
Puhelin 044 535 3309 jari.lehtonen@op.fi

Sara Järvinen

Vuokratalopuolen isännöitsijä IAT
Puhelin 040 565 8885 sara.jarvinen@op.fi

Tanja Takatalo

Kiinteistösihteeri KPT1
Puhelin 010 256 1147 tanja.takatalo@op.fi

Elina Vallenius

Asumisen asiantuntija LVV
Puhelin 044 770 1346 elina.vallenius@op.fi

Emmi Nyberg

Asumisen asiantuntija IAT
Puh. 050 477 0354
emmi.nyberg@op.fi

Pirjo Länsisalmi

Kirjanpitäjä KPT 1
Puhelin 040 869 1864 pirjo.lansisalmi@op.fi